Jak mężczyźni skutecznie noszą biżuterię? Z reguły ludzie, którzy mają dobrze przemyślany, świadomy styl, który zawiera dodatki, są bardziej skłonni do tego. Musisz jednak znać kilka wskazówek, aby mądrze kupować biżuterię i unikać strategicznych pomyłek w stylu. Pierścionek to powszechna biżuteria dla mężczyzn. Jak możesz wyglądać lepiej, nosząc sygnet?

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NOSZENIA SYGNETU

Celem stylu męskiego jest przekazanie poczucia godności i pewności siebie. Sygnet to rodzaj czego? Świadomie. Zakładanie pierścionka z jasnym celem jest sprytnym posunięciem. Na przykład pozwoli Ci to wypracować styl, który kryje w sobie coś więcej niż tylko wygląd Twojej pracy.

Pierścionek przodków, sygnet był kiedyś metodą wyrażania więzi rodzinnych i poczucia siebie. Te pierścienie są obecnie dość rzadko spotykane. Dziedziczenie jednak występuje. Sygnet może nosić tylko mężczyzna, który jest członkiem rodziny, która go posiada. O wiele więcej osób niż w przeszłości nosi ozdobne pierścionki, w tym ozdobione drogocennymi kamieniami lub sportowymi insygniami narodowymi. Umożliwiają również kontakt z innymi osobami, które podzielają Twoje poglądy.

NOSZENIE SYGNETU W ZŁOCIE LUB SREBRZE: CO ZROBIĆ?

Biżuteria męska musi zachowywać wysoki poziom jednolitości. Noszenie sygnetu w ten sposób jest tylko eleganckie. Formalne wydarzenia wymagają użycia złotej biżuterii i to właśnie dostaniesz. Srebro jest lepszym wyborem do regularnego noszenia. Pamiętaj, że wszelkie dodatki, takie jak klamra do paska czy spinki do mankietów, powinny uzupełniać sygnet. Pierścionek powinien pasować do ich złotych odcieni. Nabycie sygnetu z białego złota należy rozważyć w przypadku ozdób w kolorze srebrnym. Srebro jest mniej trwałe i mniej atrakcyjne.

Na jakiej ręce powinien być noszony pierścionek? Teraz to sprawa całego kraju. Był tradycyjnie noszony na lewym palcu serdecznym. Palec serdeczny lub serdeczny prawej lub lewej ręki był tradycyjnie używany w różnych krajach europejskich. Sygnet nie ma ustalonej instrukcji, jak go nosić. Kiedy i jak mężczyzna się nosi, zależy wyłącznie od niego.